Fima LandPark istnieje na rynku od 2010 roku. Tworzy ją zespół profesjonalistów, architektów krajobrazu oraz specjalistów z różnych branż. Dbając o jak najwyższą jakość naszych usług podnosimy ciągle nasze kwalifikacje.

 

Wykonywane przez nas prace cechuje wysoka jakość, staranność i dbałość o szczegóły, które w połączeniu z nietuzinkowymi pomysłami dają niezwykłe efekty. Oferujemy 100% naszego zaangażowania w wykonywane prace, ponieważ zależy nie tylko na Państwa zadowoleniu ale również na własnej satysfakcji z powierzonych nam zadań. Wierzymy, że po zapoznaniu się z naszymi dotychczasowymi projektami i ogrodami zdecydują się Państwo powierzyć nam swój ogród.

 

Główny obszar naszej działalności obejmuje miasta: Otwock, Józefów, Karczew, jak również Warszawa, w szczególności dzielnice: Falenica, Miedzeszyn, Radość, Międzylesie, Anin, Wawer, a także tereny gmin Celestynów, Osieck, Wiązowna, Kołbiel, powiat Mińsk Mazowiecki i Garwolin. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje współpracy także z innych rejonów.