Firma LandPark zajmuje się zarówno pielęgnacją ogrodów osób prywatnych jak i utrzymaniem terenów zieleni klientów instytucjonalnych. Aby dopasować ofertę do różnorodnych potrzeb naszych Klientów, stworzyliśmy kilka pakietów pielęgnacyjnych:

 

  • Pakiet MAX to usługa kompleksowej pielęgnacji ogrodu przez cały sezon. Obejmuje on cotygodniowe (bądź częstsze w zależności od potrzeb) wizyty, w czasie których wykonujemy następujące usługi: koszenie, grabienie, aeracja i wertykulacja trawnika, pielenie chwastów, nawożenie trawy i roślin, czyszczenie oczek wodnych i filtrów, serwis systemu nawadniającego, przycinanie roślin i żywopłotów, opryski roślin, naprawy itp. Wykupując ten pakiet, Klient nie musi wykonywać w swoim ogrodzie żadnych prac związanych z jego utrzymaniem.

  • Pakiet FULL zawiera wszystkie wymienione w pakiecie MAX usługi, z wyjątkiem koszenia i grabienia trawnika, a także pielenia chwastów. Przeznaczony jest dla osób chcących współuczestniczyć w tworzeniu piękna swojego ogrodu. Do pakietu może zostać dołączona jedna z wymienionych usług.

  • Pakiet STANDARD obejmuje 3 wizyty w sezonie (na początku wiosny, w lato i pod koniec jesieni, w razie potrzeby dodatkowe wizyty) podczas których dokonujemy prac niezbędnych do utrzymania ogrodu w danej porze roku, a więc uruchomienie, regulacja i zamknięcie systemu nawadniającego, wertykulacja, aeracja, przygotowanie roślin do wiosny i zimy, nawożenie wiosenne i letnie, przycinanie roślin, naprawy. Przeznaczony jest dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy potrzebują pomocy jedynie w pracach wymagających specjalistycznej wiedzy i sprzętu.

 

Oprócz podanych wyżej pakietów, proponujemy także wybrane usługi wykonywane w zakresie ustalonym indywidualnie z Państwem. Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.